Aktuality
Podle školního roku:
2016/2017
21.04. 2017
Indiánský den

Buď zdráv, rudý bratře…

"Blíží se den, kdy se na chvíli změní Tvůj způsob života, na který jsi byl až doposud zvyklý. Poznáš lépe kulturu a zvyky starých indiánů, naučíš se spoléhat na své přátele a důvěřovat jim. Můžeš si ověřit svou sílu a budeš bojovat za dobrou věc navzdory nástrahám nepřátelských kmenů. Bude však třeba Tvé vytrvalosti a odhodlaného ducha, abys se ctí a hrdostí našemu kmenu náležící, dokázal překonat sám sebe a spolu s ostatními vytvořil společenství, v jehož středu přebývá Velký Duch…"

Pokud máš odvahu, nachystej si vhodné indiánské oblečení, připrav si tomahawk, luk a šípy, vyzbroj se statečností a ve středu 17. května – za svitu ranního slunce – přijď na smluvené místo (do školky=))

                         ….indiánský poklad tě nemine…

Howgh!


21.04. 2017
Slet čarodějnic

"Čury, mury, fuky, mury,

vař kotlíku, vař....ať mi září tvář...

Vař kotlíku polívčičku z hadích vocásků,

přidám do ní okurčičku a pár bělásků..."

POZOR, POZOR...HLÁŠENÍ ČARODĚJNÉHO ROZHLASU...

Čtvrtek 27. 4. 2017 se koná již 3. ročník sletu čarodějnic.

Slet se uskuteční v naší školce a potrvá celý den.

Milé kolegyně čarodějnice, nezapomeňte na váš nejlepší kostým, koště a inspiraci na čarodějné čarování =)

Enten týnus, savraka týnus...těšíme se na školkový slet...


14.04. 2017
Veselé Velikonoce

Velikonoce už se přiblížily a tak Vám přejeme, ať je máte plné jarní pohody a odpočinku a ať jste potěšeni každou maličkostí.

Přejí děti a paní učitelky ze školky


05.04. 2017
INFORMACE O NEJBLIŽŠÍCH DNECH

1) pátek 7. 4. - NÁVŠTĚVA MÍSTNÍ KNIHOVNY - s dětmi půjdeme na exkurzi na obecní úřad a do knihovny, kde si přečteme pohádku a prozkomáme co všechno je v knihovnách ukryto. Půjdeme za každého počasí, mějte už ve školce, prosíme, přinesené gumáčky a pláštěnky.

2) pondělí 10. 4. - LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ - konečně se uskuteční dlouho očekávaný den plný Anny, Elzy, Olafa a Swena. Kostýmy dětem oblečte už ráno v šatně.

3) úterý 11. 4. - PYŽAMOVÁ PÁRTY - tak jako každý rok, nemůže ani letos chybět naše oblíbená párty v pyžámkách. V pyžámkách budeme celý den. Kdo ho nemá ve školce na spinkání, ať si jej přinese. Hned ráno se do něj oblečeme. Nezapomeňte si přinést své oblíbené plyšáky a hlavně "penny polštáře" 

4) VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY - čtvrtek 13. 4. - pondělí 17. 4. 2017 - v tyto dndy bude MŠ zavřena. Ve školce se sejdeme znovu až v úterý 18. 4. 2017

21.03. 2017
ZÁPISY 2017

ZÁPIS DO ZŠ: 19. 4. 2017 (v odpoledních hodinách)

ZÁPIS DO MŠ 10. 5. 2017 (celý den)

Podrobnější informace, včetně potřebných dokumentů (přihlášek) dodáme později.