Proběhlé akce
Podle školního roku:
2018/2019
05.02. 2019
Dětský karneval

První únorovou sobotu si děti užily letošní karneval. Maminky a paní učitelky dětem vše vzorně připravily, napekly výborné zákusky, sponzoři darovali mnoho hodnotných cen do tomboly (moc všem děkujeme!!), DJ Anthony skvěle připravil hudební program, pan zvukař nám ozvučil celý sál v kulturním domě, tatínci a maminky se postarali o pohoštění a hladký průběh karnevalu a paní učitelky Hanka a Karolína všechny děti karnevalem - jako PEJSEK  a KOČIČKA - úžasně provedly. Pan Alois Polách se postaral o fotografický záznam a já už jen všem děkuji za příkladnou obětavost i spolupráci a návštěvníkům za hojnou účast a skvělou náladu, která celému karnevalu dala tu správnou atmosféru.

L. Proislová

Foto zde.

02.01. 2019
Ježíšek v Mš

A je to tady!!!! Den, na který se děti tak dlouho těšily...stromeček a pod ním dárečky...Ano, Ješíšek zavítal i k nám do školky a děti měly z dárečků ohromnou radost.

Foto zde

02.01. 2019
Návštěva,, Kosenky " ve Valašských Kloboukách

V druhém prosincovém týdnu jsme se s dětmi vydaly na výlet do Valašských Klobouk. Navštívili jsme ,,Kosenku" kde pro nás bylo připraveno povídání o tradicích a vánočních zvycích na Valašsku. Slyšeli jsme o příběh o zrození Ježíška, povídali jsme si o vánočních symbolech, pekli jsme ,,pány a vyrobili jsme si svíčku.

Foto zde

18.12. 2018
Mikuláš v Mš a Zš Študlov

Mikuláš i se svou družinou nás přišel navštívit do naší základní a mateřské školy. Přestože ve své kouzelné knize hříchů a dobrých skutků našel vždy něco o každém z nás, podaroval nás balíčky. Samozřejmě jsme museli všichni slíbit, že se polepšíme v tom, co nám nešlo, aby si to mohl příští rok přijít zkotrolovat.

Foto Zde

08.12. 2018
Rozsvícení našeho vánočního stromu

V pátek 7. prosince vpodvečer jsme se v naší obci sešli, abychom společně rozsvítili vánoční strom, který nás bude provázet letošními svátečními dny. Paní učitelky s dětmi ze školky a školy nacvičily krásné vystoupení a všichni pak společným voláním "Stromečku, rozsviť se!" přispěli k tomu, že se světýlka opravdu rozzářila.

Děkuji všem dětem a paní učitelce Hance, Věrce i Karolíně :-)

Děkuji i za fotky, které pořídil pan A. Polách. Prohlédnout si je můžete zde.

L. Proislová