Proběhlé akce
09.03. 2022
MRAZIVÝ ÚNOR

V únoru si děti ve školce osvojovaly témata Sluníčko a karnevalová maska, Sluníčko a stopy ve sněhu, Sluníčko a hodiny a Sluníčko a řemesla. Čekalo na ně spoustu aktivit např. v podobě pohybových, vátvarných nebo hudebních činností. Také nás v tomto měsíci navštívilo divadélko BUBLANINA. Pro děti mateřské školy jsme také naplánovali Mini karneval a o pár dní později jsme uskutečnili Velký karneval, ketrý byl určen pro děti z mateřské i základní školy a probíhal v tělocvičně naší budovy. Nakonec bych chtěla poděkovat panu Valčíkovi a paní Drgové za pozvání k nim, abychom se podívali na jejich štěňátka. Pro děti i nás paní učitelky to bylo příjemné zpestření. Děkujeme :)

Na fotky z tohoto měsíce se můžete podívat zde

09.03. 2022
LEDNOVÝ SVĚT

V měsíci lednu ve školce probíhala témata Sluníčko a pruhovaná šála, Sluníčko a sněhulák, Sluníčko a zimní sporty a Sluníčko a pohádka. Také proběhl Tříkrálový den, Pyžamová párty a Zimní olympiáda.

Na fotky z tohoto měsíce se můžete podívat zde.

12.01. 2022
PROSINCOVÉ RADOVÁNKY

Prosinec je měsíc krásného adventního období. V naší školce jsme se snažili radostné očekávání Ježíška dětem ještě více zpestřit. A to např. čertovským dnem, společnou výzdobou třídy a v neposlední řadě také nadílkou od Ježíška. Na fotky z tohoto měsíce se můžete podívat zde.

07.12. 2021
ŘÍJEN A LISTOPAD

V měsících říjnu a listopadu jsme společně s dětmi prošli další témata PODZIMNÍ RADOVÁNKY a BAREVNÝ PODZIM. Seznámili jsme se např. s ovocem a zeleninou, znaky podzimu, odlétavými ptáky nebo s lidským tělem a jeho smysly. V těchto měsících proběhla drakiáda i podzimní tvoření. S dětmi jsme si ve školce udělali mani lampiˇonový průvod. Také nás navštívilo sférické kino a zdravotní bratr, který dětem ukazoval praktické ukázky z provní pomoci a také si děti mohly všechno vyzkoušet. 

Za měsíc říjen naleznete foto zde a za měsíc listopad zde.

06.10. 2021
První dny ve školce

První dny ve školce máme za sebou :-) Počáteční obavy se slzičkami se v průběhu měsíce změnily všem dětem na úsměv ve tváři, seznámili jsme se s novými kamarády, prozkoumali jsme nové hračky ve školce. Poznali jsme se s naším plyšovým sluníčkem, které nás první měsíc provedlo různými tématy.

Na fotky z měsíce září se můžete podívat zde.